Kas ma saan anda laendle.info laenu ilma tagatiseta?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuUncategorized

Väikeettevõtte laenu taotlemisel võite küsida laenuandjalt, kas nad saavad teile pakkuda tagatiseta laenu. Seda tüüpi laen on sageli soodsam väikeettevõtetele. Mõnel juhul peavad laenuandjad teie isiklikku vara laenu tagatiseks, mis võib olla hea valik, kui teil pole palju vara pantida. Kui teil on aga isiklikke varasid, võite muretseda, et teie pank alahindab neid. Sellise stsenaariumi korral müüvad pangad teie varad kiiresti maha, mis tõenäoliselt põhjustab maksejõuetuse.

laen eraisikult

Kui olete oma ettevõtte jaoks raha kogumas, olete võib-olla kuulnud, et traditsioonilised laenuandjad pakuvad laendle.info ainult tagatisega laenuprogramme.Kuigi see kehtib paljude traditsiooniliste laenuandjate puhul, avastavad uued väikeettevõtete omanikud, et laenu on võimalik võtta ilma vara pantimata. Kuigi need võimalused nõuavad isiklikku tagatist, on neid tavaliselt lihtsam saada ja need ei koorma teie ettevõtet nii palju.

Kui teil ei ole tagatiseks pantimiseks palju omakapitali, võite saada tagatiseta laenu. Sel juhul saate raha kasutada ettevõtte rahastamiseks. Kui teil on tugev krediidiajalugu, võite proovida saada pangast tagatisega laenu. Samuti võite proovida saada väikeettevõtte laenu alternatiivse laenuandja kaudu. Sel juhul peate oma kodu tagatiseks panema.

Tagatisvaba laenu negatiivne külg on see, et neid võib olla raskem saada. Kuigi mõned väiksemad ettevõtted võivad saada tagatisega laenu, on ettevõtte omanikul tagatiseta väikeettevõtte laenu saamisega rohkem probleeme. Kui aga oled valmis riskima, võid alati leida alternatiivse laenuandja. Seda tüüpi laenuandjatel on madalamad nõuded ja nad võivad pakkuda teile oma ettevõtte juhtimiseks vajalikku kapitali.

Lisaks tagatiseta laenule tasuks kaaluda ka tagatiseta ärilaenu. Need laenud võivad aidata ettevõtete omanikel katta tegevuskulusid, näiteks palgaarvestust. Tagatiseta laenude intressimäärad on tavaliselt kõrgemad kui tagatisega laenude intressimäärad. Enne laenu taotlemist on oluline mõista kõiki laenu tingimusi. Vastasel juhul ei pruugi teil olla võimalik käibekapitalilaenu saada. Seda tüüpi laen ei ole ettevõtetele ideaalne.

Tagatiseta laenu negatiivne külg on see, et see nõuab isiklikku tagatist. Kuigi tagatisega laen võib nõuda tagatist, on tagatiseta laenud paindlikumad ja paremate tingimustega. Lisaks võimaldavad need ettevõtete omanikel juurdepääsu kohesele käibekapitalile. Kuid pidage meeles, et tagatiseta laenudel on tavaliselt kõrgemad intressimäärad kui tagatisega laenudel. Seda seetõttu, et need laenud on riskantsemad ja võivad tõsta teie ettevõtte intressimäära.